Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud / Käevõru - aventuriin

Käevõru - aventuriin

Käsitööna valminud aventuriinist käevõru.

Helme suurus: 8 mm

Käevõru mõõt: standard*

Aventuriin on kvartsi perekonda kuuluv heksagonaalse struktuuriga ränidioksiid. Oma nimetuse on kristall saanud itaaliakeelsest sõnast a ventura (“juhuslikult”) millega nimetati ka üht 18. sajandi alguses juhuslikkuse teel avastatud klaasi tüüpi. Selline nimetus valiti aventuriinile just välimuse tõttu – lisaks erksale värvile (mis võib seejuures olla roheline, sinine või oranžikas-punane), iseloomustab seda kristallpinnale ilmuv helklev, klaasi meenutav sädelus. Aventuriin edendab ülimat optimismi ja iha elu järele. See annab enesekindlust liikuda mistahes suurte muutuste poole, toetades mitte pelgalt nende aktsepteerimist, vaid nende rõõmuga kogemist. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

 

Tootekood: 2002002009

18,30 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted