Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - lepidoliit, ametüst

Disainkäevõru - lepidoliit, ametüst

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: lepidoliit 10 mm, 8 mm; ametüst 4 mm tahuline

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: 16,5 cm* 

Lepidoliit on maailma levinuim liitiumirikas vilgukivi (mica), mis on reeglina pastelselt helelilla või violetne, ent seda võib leiduda ka värvitu, helekollase või hallina. Vilgukivile omaselt on lepidoliidil metalse helgiga pärjalt sädelev pind. Lepidoliit on saanud nimetuse oma välimuse järgi: kreekakeelsed sõnad lepidos ja lithos tähendavad vastavalt soomuseid ja kivi. Kõrge kvaliteediga lepidoliit koosnebki õhkõhukestest, ükstest justkui soomustena katvatest kihtidest. Lepidoliit annab endast märku, kui parim võimalik tee kujutab endast Kõrgema plaani aktsepteerimist ja usaldamist. Universumil on imede loomiseks mitmeid viise – selle märkamiseks võib vaja minna üht hingetõmbepausi. Alistudes vastuvõtlikkusele ja juhatusele ning suunates enda kavatsuse lahenduse leidmisele, avaneb uks kõige maagilisematele imedele. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 16,5 cm. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (19-20 cm). 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007034
Ühik: tk

Sarnased tooted