Kristallipesa

Esileht / Käevõru - kullisilm

Käevõru - kullisilm

Käsitööna valminud kullisilmast käevõru.

Helme suurus: 8 mm

Käevõru mõõt: standard*

Kullisilm (vahel nimetatud ka sinine tiigrisilm) on sinihall kuni sinakasroheline läbipaistmatu kiudkvarts; täpsemalt öeldes makrokristallilise kvartsi liik. See on tuntud oma küütlevuse poolest ning meenutab sõna otseses mõttes kulli arukat tumesinist silma. Kullisilma seostatakse jõukuse ja küllusega. See on toeks negatiivsete ja  piiravate mõttemustrite ja juurdunud käitumisharjumuste lahustamisel, näidates probleeme teisest perspektiivist ning aidates vähendada pessimismi ja soovi süüdistada enda tekitatud muredes teisi. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 * Käevõru sisemine ümbermõõt on ca 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

 

Tootekood: 2002002020

20,33 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted