Kristallipesa

Esileht / EHTED / Käevõrud / Käevõru - püriit

Käevõru - püriit

Käsitööna valminud püriidist käevõru.

Helme suurus: 8 mm

Käevõru mõõt: standard*

Kuldselt metalne püriit on saanud oma nime kreeka keelest (pyrites), tähendades kivi, mis lööb tuld (sädemepilduja). Püriit, vahel nimetatud ka kui kassikuld, jääb kaugele ehtsast kullast, kuid selle erinevad kasutasalad on rikkalikult toetanud tänapäevase modernse ühiskonna arenemist. Püriit julgustab kasutama oma võimekust põhjuslike energiaahelate loomiseks. Iga praegune tegu käivitab sündmuste jada, mis sillutab tee uutele kogemustele, teadmistele ja kasvamisele. Püriit kujutab endast kinnitust, et sinu plaanid ja ideed on väärt alustamist – see toetab omanditunnet enda unistuste suhtes ning tervitab vastutust ja vilju, mis selle nimel tegutsemisega kaasnevad. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 * Käevõru sisemine ümbermõõt on ca 16 cm - selline suurus sobib enamikele randmetele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (18,5-19 cm). Standardmõõdust suuremate või väiksemate käevõrude juures on vastav märge.

 

Tootekood: 2002002019

20,33 €

Kogus:

Sarnased tooted

Sarnased tooted