Kristallipesa

Esileht / EHTED / Disainkäevõrud / Disainkäevõru - krüsokolla, amasoniit, asuriit-malahhiit

Disainkäevõru - krüsokolla, amasoniit, asuriit-malahhiit

Käsitööna valminud kristallidest käevõru.

Helmed: krüsokolla 10 mm; asuriiit-malahhiit 6 mm; amasoniit 4 mm

Detailid: kullatud 925 hõbe

Suurus: 15 cm*

Krüsokolla värvus varieerub õunrohelisest ja türkiissinisest kuni tumerohelise, pruuni ja mustani. Energeetiliselt toetab krüsokolla enda emotsioonide, soovide ja unistuste vokaalset avamist. Läbi sõnade näitame me eeskuju ning õpetame teisi ennast tundma – seetõttu on oluline lähtuda oma väljendustes sellest, mis on on valgustav, õpetav ning kooskõlas südametarkusega. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Asuriit-malahiit on mineraal, milles on kokku põimunud kaks erinevat kristalli. Asuriidi nimetus on pärsia keele juurtega (lahzward), tähistades sinist värvi. Kristalli intensiivse tooni imetleti seda iidses maailmas ning leiab kollektsionääride poolt ihaldamist tänapäevalgi. Malahhiit on oma nime saanud arvatavasti kreeka keelest (“malache” või “malachos”), tähendades vastavalt kas sügavrohelist värvi või omadussõna pehme. Mõlemad mineraalid esinevad sageli koos, vasemaagi lähedustes. Energeetiliselt on asuriit-malahhiidil mõlema kristalli mõju. Malahhiit toetab tegutsemist, otsusekindlust, juhtimisvõimekust ning ideede realiseerimist praktikas. Asuriiti seostatakse tugevalt intuitsiooni ja sisetunde usaldamisega – seetõttu on seda nimetatud ka nn vaimseks tõrvikuks, mis valgustab kõike, millele tähelepanu on parasjagu suunatud. Loe kristalli kohta lähemalt SIIT.

Kristallipesa ehted on valminud käsitööna ja detailidena on kasutatud 925 hõbedat, ülekullatud hõbedat või roodiumiga kaetud hõbedast elemente. 

* Käevõru sisemine ümbermõõt on 15 cm - selline suurus sobib keskmisest pisut väiksemale randmele. Joonlaual mõõdetuna on käevõru sõltuvalt helme suurusest pikem (17-18,5 cm). 

Kristallide ja väärisdetailide kestvaks püsimiseks on oluline nende õige hooldus. Selle kohta saab lähemalt lugeda SIIT.  

Iga kristall on värvilt, mustrilt ja pinna struktuurilt unikaalne – nagu ka looduses. Kristalli kuju ja vorm sõltub töötlemise iseloomust. Vastavalt ekraanile võib toote tonaalsus pildist erineda.

 

Tootekood: 2002007053
Ühik: tk

30,50 €

Kogus:

Sarnased tooted